17 Nisan 2013 Çarşamba

Diş buğdayına hazırlanıyoruz

   Aslında kulağa çok kolay geliyor " diş buğdayı" !
   Bende öylece kolay diye düşündüğümiçin attım bir laf ortaya şimdide ayıkla pirincin taşını :)
Bir kez daha farkettim ki anneler her zaman çocuğu için en iyisini istiyor,her ne kadar o henüz bu durumu anlamasa bile. Kıyafetleri , bebek arabasının şıklığı , mevlüdü , doğum günü , diş buğdayı ! Henüz o bunların hiç biriainin farkında değil ancak anneler ona muthiş hatıralarla dolu bir albüm bırakmak için,imkanları doğrultusunda herşeyin en iyisini yapmaya çoktan hazır ve nazır bknz.BEN :)
   Herşey şu güzel dişler için :)
 


   Paçaları sıvadık pazar günü arkadaşım Tuğba ile bindik arabamıza ilk istikamet Beyaz Lale , orada diş buğdayı için süper süslemelerle karşılaşabileceğimiziiii sanmıştık ama kocaman bir "hayal kırıklığı" ! Tek bir ürün bile yok . N'apalım iş başa düştü .

   Özge Can Özenç var canım ciğerim ; görev adamı :) organizasyon insanı , sen ondan "A" iste o sana alfabeyi yazar getirir :) onunla birlikte oturduk pc başına seçtik seçtik seçtik, ve nihayet konseptimiz hazır, dijital baskıya girecek ürünlerimiz hazır ohh huzur . Sırada eşimin kuzeni olan Can Fotokopi ye gidip istediklerimizi hazırlatmak , bakalım bekliyoruz onların tasarımlarını beğenirsek bu iş tamam ! 
   Yiyecek içecek işlerimiz de tamam , siparişlerimiz eşimin sahibi olduğu Cafe Reci's Alsancak  ve arkadaşımız papillon Patisserie ye yapıldı. Şu koca İzmir çukurunda işlerini onlar kadar iyi ve kaliteli yapan yok ! Ben görmedim varsa çekinmeden söyleyin lütfen :) bu zamana kadar başka kimlerle çalıştıysam hep bir aksilik oldu! Cumartesi günü ikramlıklarımız da evimize gelicekk daha sonra gelsin konuklar ! Aklınızda bulunsun kesinlikle reklam için değil gün olurda denerseniz eğer nasıl bir kalite ile çalıştığınızın farkına varırsınız :) 
   
   Bu organizasyonda emeği geçecekler ile hazırlayacağımız süslemelerimizi ve ikramlarımızı en ince ayrıntısına kadar fotoğraflarla yazıcam . Umarım planladığımız gibi herşey yolunda gider , çok güzel olmasını beceremesekte dostlarla birlikte olmak herkese yetecektir eminimki ! 
   
   Bekleyin bizi anacım :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder